Po danima

RASPORED SPORTSKIH ORGANIZACIJA I KLUBOVA ZA UČEŠĆE NA BELGRADE SPORT FESTU 2010 support by Valletta - SUBOTA 29.05.2010.

TRIBINE KOD SUDIJSKOG TORNJA

R.B. SATNICA NAZIV SPORTSKIH ORGANIZACIJA I KLUBOVA
1. 11:00 Svečano otvaranje Festivala
2. 11:15 - 13:00
13:00 - 14:00
Can Cup 2010 – 4. Dan Limenke
PAUZA U PROGRAMU FESTIVALA
3. 14:00 - 14:15 Fitness Studio "Freya"
4. 14:15 - 14:30 Fitness team "Ninas"
5. 14:30 - 14:45 Klub borilačkih veština "Takeda"
6. 14:45 - 15:00 Plesni klub "Red Star"
7. 15:00 - 15:15 Weng Chun Asocijacija
8. 15:15 - 15:30 Realni Aikido "Vračarević"
9. 15:30 - 15:45 Internacionalna Krav Maga Federacija
10. 15:45 - 16:00 Orijentalni plesni klub "Vitsaveja"
11. 16:00 - 16:15 "Axe" Capoeira
12. 16:15 - 16:30 Akademija Samoodbrane
13. 16:30 - 16:45 Plesni klub "Beatstreet"
14. 16:45 - 17:00 Okinawa karate klub "Tsunami"
15. 17:00 - 17:15 Ashihara Karate Savez Srbije
16. 17:15 - 17:30 Savate klub "Dragomir Nikolajević"
17. 17:30 - 17:50 Škola salse "Havana"
18. 17:50 - 18:10 Plesni klub "Dance plus"
19. 18:10 - 18:30 Sokolsko društvo Beograd
20. 18:30 - 18:50 Plesni klub "Art of Dance"
21. 18:50 - 19:20 Atletich's Gym - tae bo

 

RASPORED SPORTSKIH ORGANIZACIJA I KLUBOVA ZA UČEŠĆE NA BELGRADE SPORT FESTU 2010 support by Valletta - NEDELJA 30.05.2010.

TRIBINE KOD SUDIJSKOG TORNJA

R.B. SATNICA NAZIV SPORTSKIH ORGANIZACIJA I KLUBOVA
1. 11:00 - 11:15 Wing chun klub "Požarevac"
2. 11:15 - 11:30 Aikido Klub "Samuraj"
3. 11:30 - 11:45 "Urban jujutsu" klub, Vršac
4. 11:45 - 12:00 Ninjutsu klub "Bujinkan"
5. 12:00 - 12:15 Savate klub "Gard", Vršac
6. 12:15 - 12:30 Plesni studio "Def Dance"
7. 12:30 - 12:45 Ju Jutsu klub "Ying Yang", Hrvatska
8. 12:45 - 13:00 Strike ball-Air soft; Unifight
9. 13:00 - 13:15 Wing chun
10. 13:15 - 13:30 Aikido klub "Tendo-ryu"
11. 13:30 - 13:45 Nun-chaku Desko Sistem
12. 13:45 - 14:00
14:00 - 15:00
Aikido klub "Arena"
PAUZA U PROGRAMU FESTIVALA
13. 15:00 - 15:30 Vatrogasna brigada Beograda, MUP RS
14. 15:30 - 15:45 Ministarstvo Odbrane – Vojna Policija (rad sa službenim psima)
15. 15:45 - 16:00 Kenjutsu Musashi
16. 16:00 - 16:15 Taijiquan klub "Hua Kang"
17. 16:15 - 16:30 SRK "Capoeira Beograd"
18. 16:30 - 16:45 Kyokushinkai klub "Mas Oyama"
19. 16:45 - 17:00 Srpska Aikido Federacija
20. 17:00 - 17:15 Okinawa karate Do Shohei-Ryu
21. 17:15 - 17:30 Taekwondo klub "Partizan"
22. 17:30 - 17:45 Aikido Klub "Shin Ken"
23. 17:45 - 18:00 Kenjutsu Musashi
24. 18:00 - 18:15 Svetska Fitnes Federacija
25. 18:15 - 18:30 Plesni studio "Dance plus"
26. 18:30 - 18:45 Kapap
27. 18:45 - 19:00 Ninjutsu Savez Srbije
28. 19:00 - 19:15 Soko Combat System
29. 19:15 - 19:30 Aikido klub "Zemun"
30. 19:30 - 19:45 Sportski klub "Spartanac"
31. 19:45 - 20:00 Aikido klub "Dinamična Sfera"
32. 20:00 - 20:20 Plesna škola "Amadeus"
33. 20:20 - 20:40 Orijentalni plesni klub "Azar"
34. 20:40 - 21:00 Orijentalni trbušni ples Enisa Imamović
35. 21:00 - 21:15 Break dance Srle bboying

BELGRADE SPORT FEST 2010 support by Valletta - EKIPNI SPORTOVI, SUBOTA 29.05.2010.

R.B. SATNICA NAZIV SPORTSKIH ORGANIZACIJA I KLUBOVA LOKACIJA
1. 10:00 - 19:00 Futsal – mali fudbal Tereni kod kružnog toka
2. 10:00 - 19:00 Košarka Centralni tereni
3. 09:45 - 19:00 Rukomet Centralni tereni

 

BELGRADE SPORT FEST 2010 support by Valletta - EKIPNI SPORTOVI, NEDELJA 30.05.2010.

R.B. SATNICA NAZIV SPORTSKIH ORGANIZACIJA I KLUBOVA LOKACIJA
1. 10:00 - 19:00 Futsal – mali fudbal Tereni kod kružnog toka
2. 10:00 - 19:00 Košarka Centralni tereni
3. 10:00 - 19:00 Rukomet Centralni tereni
Vesti
design by
Trilenium & MASSVision
produced by MASSVision
powered by cMASS